Novinky a něco ke čtení

Novinky

 

 

Zde Vám pravidelně nabízíme něco ke čtení, ze světa cestovního ruchu!

_______________________________________________________________________________

 

Eurowings rostou. Naberou stovky nových zaměstnanců

Partnerský článek

Skupina Eurowings je v současnosti nejrychleji rostoucí leteckou společností v Evropě. V rámci svého růstu proto společnost hledá nové piloty, palubní personál i jiné profese pro provoz dalších letadel. V první fázi má být přijato 200 pilotů, 400 palubních průvodčích a 200 dalších zaměstnanců.

Foto: www.eurowings.com

Společnost Eurowings již nyní přijímá přihlášky, nabídka volných míst v současné době není časově omezená. Přihlásit se může každý pilot s licencí pro letoun Airbus A320, také palubní průvodčí potřebují platnou licenci pro tento model. Příslušné nabídky jsou již zveřejněny na webu.

Vedení firmy navíc – jako symbol účasti současných zaměstnanců na plánovaném růstu – již nyní přislíbilo, že současné smlouvy palubního personálu na dobu určitou změní na dobu neurčitou. To se týká více než 200 palubních průvodčích Eurowings a Germanwings, jimž měly pracovní smlouvy vypršet v roce 2018. Ti, jejichž smlouvy končí v letošním roce, již získali perspektivu buď v Germanwings, nebo jako takzvané Ready Entry ve společnosti Lufthansa.

Eurowings letos otevřely již tři nové základny, a to Mnichov, Palma de Mallorca a Salzburk. Nový personál tedy hledá i pro tato stanoviště. Společnost v současnosti zaměstnává 3500 lidí.

 Zdroj: TTG

______________________________________________________________________________________________________

 

 

Zahájení spolupráce mezi CK ČEDOK a QATAR AIRWAYS

Nově dohodnutá spolupráce cestovní kanceláře Čedok a katarských státních aerolinií Qatar Airways, které od 21. srpna provozují přímou linku mezi Prahou a Dauhá, přinese klientům Čedoku mnohé výhody.

Foto: Maxene Huiyu / Shutterstock.com

Příchod Qatar Airways do České republiky totiž českým turistům dále výrazně zpřístupní zejména vzdálené asijské destinace. Do tak atraktivních míst, jako jsou např. thajské Krabi, indonéské Bali, Maledivy či třeba Nový Zéland, se nyní díky letům Qatar Airways dostanou pouze s jedním přestupem, a to v pohodlí letadel aerolinií, jejichž servis na palubě byl mnohokráte oceněn mezinárodními certifikáty nejvyšší kvality.

Díky spolupráci obou společností budou klienti Čedoku tedy nyní moci využívat komplexní služby tohoto pětihvězdičkového katarského leteckého dopravce, a to zejména právě při zájezdech do destinací, jako jsou Krabi nebo Bali. Prostřednictvím Čedoku si však zájemci budou moci rezervovat i individuální letenky.

Airbus A320 na denním spoji Praha–Dauhá má 132 míst v ekonomické a 12 míst v business třídě. Od října tohoto roku ale hodlá letecká společnost nasadit na tuto linku větší letoun A330 a v budoucnu by ráda přidala ještě jednu letovou frekvenci.

Naďa Rybárová

 Zdroj: TTG

Vytvářím objednávku...