ANAGO Vaše nejlepší dovolená!

ID: 78697

Puri Mesari ***

TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha
Malý hotel s rodinnou atmosférou a osobním přístupem.

na jižním výběžku Sanuru. Centrum města cca 15 min. pěší chůze. Transfer z letiště trvá cca 30 min.

Vybavení
Zdarma: bazén. Za poplatek: možno objednat masáže, vodní sporty na pláži přes místní prodejce (parasailing, windsurfing, vodní skútry). Zábava a animace: v centru Sanuru. Další: prádelna, trezor na recepci, malá knihovna, hlídání dětí, internetový koutek za poplatek
Ubytování
Celková kapacita: 21 pokoj směřovaný do zahrady s bazénem. Základní vybavení: klimatizace, telefon, minibar. Balkon nebo terasa. Kategorie: * 19 superior pokojů, * 2 deluxe pokoje
Stravování
V ceně: kontinentální snídaně. Lze za příplatek: -. Restaurace a bary: restaurace s balijskou a západní kuchyní
Pláž
cca 600 m od bílé písečné pláže
Výlety
Magický svět Balijských bohů a umění (celodenní)
Vydejte se s námi poznat chrámy Balijských bohů a poznejte úžasné umění Balijských umělců. Po nedlouhé jízdě navštívíte proslulé centrum Balijských výtvarných umění – Ubud. Dostanete tak možnost navštívit pravý barvitý trh s řemeslnými výrobky. Dále se zde nachází galerie a ateliéry známých malířů. Poté pokračujete nádhernou krajinou kolem terasovitých rýžových polí do vesničky Tampaksiring. Zde navštívíte jeden z nejdůležitějších očistných chrámů na ostrově - Tirta Empul. Věřící se k tomuto poutnímu místu přijíždějí očistit a vykoupat v dávnověkých pramenech s posvátnou vodou, které se připisují léčivé až magické účinky. Poté se Vám naskytne velkolepý výhled na činné vulkány Batur a Lebuh. Následně navštívíte uměle vytesanou sloní jeskyni Goa Gajah. Před návratem ještě dostanete možnost navštívit jednu ze světově uznávaných dřevořezbářských dílen ve vesnici Mas.

Mystický východ Bali (celodenní)
Jeden z nejpůsobivějších celodenních okruhů na Bali. Skrze nádhernou tropickou přírodu přijedete do města Klungkung, kde navštívíte historický soudní dvůr Kerta Gosa. Vaše cesta dále povede podél překrásného východního pobřeží až do netopýří jeskyně Goa Lawah. Po málo frekventovaných silničkách přejedete přes místo Selat, kde uvidíte krásné rýžové terasy a plantáže salaků (hadího ovoce). Zlatým hřebem tohoto výletu je ale chrám Besakih, nejdůležitější hindubalijská svatyně,který je Balijci taktéž nazýván Mateřský chrám. Cestou zpátky můžete odkoukat triky při tvorbě stříbrných výrobků ve vesničce Celuk.

Královské Bali (půldenní)
Východem ostrova budete doslova fascinováni. První zastávka bude v Mengwi v chrámu Pura Taman Ayun.Tento chrám je známý díky své “plovoucí květinové zahradě”. Další zastávkou pak bude Opičí les, kde žije mnoho šedých makaků a kde také uvidíte strom osídlený kolonií “létajících lišek” – kaloňů jedlých. Poslední zastávkou před návratem do hotelu je chrám Tana Lot, který je vystavěný na skále 20m od pobřeží a je tedy dostupný pouze při odlivu. Západ slunce nad tímto chrámem bude jeden z Vašich nejromantičtějších zážitků, na který určitě nezapomenete.

Bali mnoha tváří (celodenní)
Na tomto výletě poznáte rozmanitost Bali a na všechny Vaše smysly bude působit nezapomenutelná a neobvyklá kombinace barev a vůní. První zastávka bude ve městě Bedugul, kde navštívíte rušný trh s kořením, orchidejemi a ovocem. Dále pokračujete k chrámu Pura Ulun Danu na břehu jezera Brata.Zdejší výhled patří k nejlepším z celého Bali. Cestou dále na sever do dřívějšího hlavního města Singaraja,budete fascinováni pohledem na terasovitá rýžová pole a dvojité vodopády Git-Git. Následuje koupání v horkých sirných pramenech Air Panas. Legenda říká, že je zde téměř zaručen omlazovací efekt.

Chrám Ulu Watu a večeře z plodů moře v Jimbaranu (půldenní)
Zde si užijete západ slunce na pravděpodobně nejmalebnějším a nejmagičtějším místě jižního pobřeží Bali. Skály Ulu Watu jsou místem, na kterém se nachází jeden z šesti nejposvátnějších chrámů Bali – Ulu Watu. Ulu Watu je domovem nezbedných opic, které jsou vždy připraveny nechat se Vámi nakrmit. V blízkosti chrámu je amfiteátr, kde při nádherném západu slunce shlédnete ohňový tanec a také tanecKetchak. Na konec večera si užijete vynikající večeři z plodů moře, která je podávána přímo na pláží překrásného zálivu Jimbaran Bay.
11.04. (St) - 20.04. (Pá) 2018 - 10 dní, 9 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Praha
-10%25 300 Kč
Rezervace
11.04. (St) - 23.04. (Po) 2018 - 13 dní, 12 nocí
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Praha
-10%27 500 Kč
Rezervace
18.04. (St) - 27.04. (Pá) 2018 - 10 dní, 9 nocí
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Praha
-10%25 300 Kč
Rezervace
18.04. (St) - 30.04. (Po) 2018 - 13 dní, 12 nocí
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Praha
-10%27 500 Kč
Rezervace
25.04. (St) - 04.05. (Pá) 2018 - 10 dní, 9 nocí
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Praha
-10%25 300 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: Blue Sky Travel, s.r.o. IČO: 25779281
Vytvářím objednávku...